Програма телепередач з 01 по 07 січня 2018р.

Понеділок, 01 січня 09:00 Вистава Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. Івана Озаркевича «Нічні розваги з молодим Козерогом» 10:45 Благодійний концерт Василя Зінкевича «Наша пісня, наша Слава!» 1ч. 11:45 Новорічний вогник на каналі «Кіровоград»…

Програма телепередач з 18 по 24 грудня 2017р.

Понеділок, 18 грудня 07:00 Манівцями 07:20 Ранкова кава 09:00 Х/ф «Втратити та знайти» (2 категорія) 10:30 Вистава Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького «Майська ніч» 11:45 Життя як воно є 12:00 Подорожні замальовки 12:30…

Програма телепередач з 04 по 10 грудня 2017р.

Понеділок, 04 грудня 07:00 Профілактика 18:00 Мультфільм 18:20 Радіомайдан 19:00 «День за днем». Інформаційна програма 19:15 Тема дня 19:45 Ток-шоу «Ми» 20:45 Засинайка 21:00 Кіровоградське інтернет-телебачення (КІТ) 22:00 «День за днем». Інформаційна програма 22:15 Тема…

Програма телепередач з 27 листопада по 03 грудня…

Понеділок, 27 листопада 07:00 Манівцями 07:20 Ранкова кава 09:00 Х/ф «Ціна людини» (2 категорія) 10:50 Те, що в мені 11:00 Вистава Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Панаса Саксаганського (м. Біла Церква) «История лошади» 12:35…

Програма телепередач з 20 по 26 листопада 2017р.

Понеділок, 20 листопада 07:00 Манівцями 07:20 Ранкова кава 09:00 Фестиваль сучасної музики «Кропивницький «Тулумбас» частина 2 та 3 10:45 Загублені в часі 11:00 Вистава Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка «Великий льох» 12:30…

Програма телепередач з 13 по 19 листопада 2017р.

Понеділок, 13 листопада 07:00 Манівцями 07:20 Ранкова кава 09:00 Х/ф «Останній танець Кармен» (1 категорія) 10:30 Вистава Чернігівського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка «Кумир душі моєї» 12:15 Д/ф «Смолоскип. Василь Макух» 13:00 Енергоманія…

Програма телепередач з 06 по 12 листопада 2017р.

Понеділок, 06 листопада 07:00 Профілактика 18:00 Мультфільм 18:20 Радіомайдан 19:00 «День за днем». Інформаційна програма 19:15 Тема дня 19:45 Ток-шоу «Ми» 20:45 Засинайка 21:00 Кіровоградське інтернет-телебачення (КІТ) 22:00 «День за днем». Інформаційна програма 22:15 Тема…

Програма телепередач з 30 жовтня по 05 листопада…

Понеділок, 30 жовтня 07:00 Манівцями 07:20 Ранкова кава 09:00 Х/ф «Смак романтики» (1 категорія) 10:25 Вистава «Життя на трьох» 12:15 Подорожні замальовки 13:00 Енергоманія 18:00 Мультфільм 18:20 Радіомайдан 19:00 «День за днем». Інформаційна програма 19:15…