//#Звіти_наживо цієї п’ятниці.

#Звіти_наживо цієї п’ятниці.

#Звіти_наживо цієї п’ятниці посадовці звітуватимуть про міський бюджет

Вже сьогодні о 19:20 на філіях Суспільного в партнерстві з Громадський рух “Чесно” стартує дев’ятий випуск всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо.
У прямому ефірі на телеканалі «Кіровоград» посадовці звітуватимуть про стан виконання бюджетних програм, результати та джерела наповнення місцевого бюджету, зміни, які сталися із бюджетом завдяки процесам децентралізації, заплановані бюджетні програми та програми розвитку, бюджет участі, а також бюджетні пріоритети міста на наступний бюджетний період.
Онлайн-трансляцію #Звіти_наживо дивіться на нашій сторінці у Facebook.
Якщо вам є що запитати у Любові Бочкової, напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Бочкову.
Ведучі озвучать його у прямому ефірі.
Також можна поставити питання протягом ефіру за телефоном: (0522) 24-09-55 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).
Команда UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадський рух ЧЕСНО продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.
Фінальні #Звіти_наживо 2018 року відбудуться у грудні та стосуватимуться звітів мерів обласних центрів та великих міст за 2018 рік.