//Програма телепередач з 08 по 14 жовтня 2018р.

Програма телепередач з 08 по 14 жовтня 2018р.

Понеділок, 08 жовтня

07:00 Ранкова кава
07:30 Новини
07:35 Ранкова кава
08:00 Новини
08:05 Ранкова кава
08:30 Новини
08:35 Ранкова кава
09:00 ЕнеЇда
13:30 Новини
13:40 СуСпільна платформа
14:10 Українська читанка
14:15 РадіоДень «Модуль знань»
15:00 Д/ф «Біографії»
16:00 Орегонський путівник
17:00 Новини
17:10 Радіомайдан
17:45 Д/с «Незвичайні культури»
18:05 Розсекречена історія
19:00 День за днем
19:20 Тема дня
19:45 Своя земля
20:05 Радіомайдан
20:40 День за днем

Вівторок, 09 жовтня

07:00 Ранкова кава
07:30 Новини
07:35 Ранкова кава
08:00 Новини
08:05 Ранкова кава
08:30 Новини
08:35 Ранкова кава
09:00 Дешевий відпочинок
09:30 Д/с «Смаки культур»
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Українська читанка
14:15 РадіоДень «Модуль знань»
15:00 Д/с «Незвідані шляхи»
16:00 Орегонський путівник
17:00 Новини
17:10 Радіомайдан
17:45 Лекторій «Wise Cow» (100 років української історії)
18:00 Телевізійний серіал
19:00 День за днем
19:20 Тема дня
19:45 Своя земля
20:05 Радіомайдан
20:40 День за днем

Середа, 10 жовтня

07:00 Ранкова кава
07:30 Новини
07:35 Ранкова кава
08:00 Новини
08:05 Ранкова кава
08:30 Новини
08:35 Ранкова кава
09:00 Дешевий відпочинок
09:30 Д/с «Смаки культур»
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Українська читанка
14:15 РадіоДень «Модуль знань»
15:00 Д/с «Неповторна природа»
15:25 Д/с «Таємниці підводного світу»
16:00 Орегонський путівник
17:00 Новини
17:10 Радіомайдан
17:45 Лекторій «Wise Cow» (100 років українського мистецтва)
18:00 Телевізійний серіал
19:00 День за днем
19:20 Тема дня
19:45 Своя земля
20:05 Радіомайдан
20:40 День за днем

Четвер, 11 жовтня

07:00 Ранкова кава
07:30 Новини
07:35 Ранкова кава
08:00 Новини
08:05 Ранкова кава
08:30 Новини
08:35 Ранкова кава
09:00 Дешевий відпочинок
09:30 Д/с «Смаки культур»
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Українська читанка
14:15 РадіоДень «Модуль знань»
15:00 Д/с «Неповторна природа»
15:25 Д/с «Таємниці підводного світу»
16:00 Орегонський путівник
17:00 Новини
17:10 Радіомайдан
17:45 Лекторій «Wise Cow» (100 років українського кіноматографу)
18:00 Телевізійний серіал
19:00 День за днем
19:20 Тема дня
19:45 Своя земля
20:05 Радіомайдан
20:40 День за днем

П’ятниця, 12 жовтня

07:00 Ранкова кава
07:30 Новини
07:35 Ранкова кава
08:00 Новини
08:05 Ранкова кава
08:30 Новини
08:35 Ранкова кава
09:00 Дешевий відпочинок
09:30 Д/с «Смаки культур»
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Українська читанка
14:15 РадіоДень «Модуль знань»
15:00 Д/с «Неповторна природа»
15:25 Д/с «Таємниці підводного світу»
16:00 Орегонський путівник
17:00 Новини
17:10 Радіомайдан
17:45 Лекторій «Wise Cow» (100 років української літератури)
18:00 Телевізійний філіал
19:00 День за днем
19:20 Тема дня
19:45 СуСпільна платформа
20:05 Радіомайдан
20:40 День за днем

Субота, 13 жовтня

07:00 М/с «Принцеса Сіссі»
08:00 Ранкова кава. Вікенд
09:30 ЕнеЇда
13:30 Українська читанка
13:40 Тема дня
14:10 Розсекречена історія
15:10 РадіоДень. «Книжкова лавка. ТОП 7»
16:05 NeoСцена з Олегом Вергелісем
16:35 Вистава
18:05 Д/ф «Сильна доля»
19:00 День за днем
19:15 СуСпільна платформа
19:45 Двоколісні хроніки
20:00 Концертна програма
Неділя, 14 жовтня

07:00 М/с «Принцеса Сіссі»
08:00 Ранкова кава. Вікенд
09:30 ЕнеЇда
13:30 Українська читанка
13:40 КіноWALL з Сергієм Тримбачем
14:10 Розсекречена історія
15:10 Букоголіки
15:35 Д/ф «Відкривай Україну»
16:00 Д/ф «Чудова гра»
16:30 Хто в домі хазяїн?
17:00 Концертна програма
18:00 Додолики
18:30 СуСпільна платформа
19:00 Х/ф «Нострадамус» (16+)