//Вже сьогодні #Звіти_наживо про реалізацію медичної реформи!

Вже сьогодні #Звіти_наживо про реалізацію медичної реформи!

Увечері о 19:20 на філіях Суспільного в партнерстві з Громадський рух “Чесно” стартує сьомий випуск всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо.
У прямому ефірі телеканалу “Кіровоград” Директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко розповість про результати роботи та відповість на запитання громадян та журналістів.
Команда Суспільного за участі Громадського руху ЧЕСНО поставить очільникам департаментів охорони здоров’я питання, що стосуватимуться участі області у реалізації реформи первинної ланки медичної реформи. Серед іншого, посадовці звітуватимуть про хід автономізації закладів охорони здоров’я, кількість підписаних декларацій між лікарями-терапевтами/сімейними лікарями та пацієнтами області, а також проблем, із якими стикаються медики в ході втілення медичної реформи.

Онлайн-трансляцію #Звіти_наживо дивіться на нашій сторінці у Facebook.
Якщо вам є що запитати у Олега Рибальченка, напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Рибальченка.

Ведучі озвучать його у прямому ефірі.
Також можна поставити питання протягом ефіру за телефоном: (0522) 33 82 47 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).