//У вересневому випуску #Звіти_наживо посадовці звітуватимуть українцям про хід медичної реформи

У вересневому випуску #Звіти_наживо посадовці звітуватимуть українцям про хід медичної реформи

Уже цієї п’ятниці, 21 вересня, о 19:20 у прямому ефірі телеканалу “Кіровоград” відбудеться сьомий випуск #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за реалізацію медичної реформи. Протягом 52 хвилин Директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко розкаже про результати роботи за 2017-2018 роки та відповість на запитання громадян та журналістів.

Команда Суспільного за участі Громадського руху ЧЕСНО поставить очільникам департаментів охорони здоров’я питання, що стосуватимуться участі області у реалізації реформи первинної ланки медичної реформи. Серед іншого, посадовці звітуватимуть про хід автономізації закладів охорони здоров’я, кількість підписаних декларацій між лікарями-терапевтами/сімейними лікарями та пацієнтами області, а також проблем, із якими стикаються медики в ході втілення медичної реформи.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Рибальченката протягом прямого ефіру за телефоном студії (0522) 33 82 47

Команда UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадський рух ЧЕСНО продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

Жовтень — початок опалювального сезону

Листопад — бюджети міст

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.