//Уже сьогодні #Звіти_наживо про підготовку до навчального року

Уже сьогодні #Звіти_наживо про підготовку до навчального року

Увечері о 19:20 на філіях Суспільного в партнерстві з @Громадський рух ЧЕСНО стартує шостий випуск всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за підготовку освітніх закладів до 1 вересня.
У прямому ефірі телеканалу «Кіровоград» та Українського радіо: радіо “Скіфія-центр” начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Володимир Таборанський розкаже про результати роботи за період канікул та відповість на запитання громадян та журналістів.

Команда Суспільного за участі Громадського руху ЧЕСНО ставитиме питання, що стосуватимуться готовності навчальних закладів до 2018-2019 навчального року. Серед іншого, посадовець звітуватиме про проведення ремонтів, приведення будівель у відповідність до санітарних та протипожежних норм, результати кампанії із зарахування першокласників до навчальних закладів згідно з новою реформою (черговістю за пропискою). Крім того, чиновник розкаже про нововведення, пов’язані з децентралізацією, а саме підвезення дітей до шкіл автобусами, якщо у місцях проживання дітей відсутній або скорочений навчальний заклад, нову організацію харчування школярів, функціонування батьківських фондів тощо.

Пряму трансляцію #Звіти_наживо дивіться

Якщо вам є що запитати у Володимира Таборанського, напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Таборанського.
Наші ведучі озвучать ваше питання у прямому ефірі!
Також можна поставити питання протягом прямого ефіру за телефоном: (0522)24-09-55 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).