//«Своя земля»: Суспільне запускає новий проект у регіонах

«Своя земля»: Суспільне запускає новий проект у регіонах

На Кіровоградському Суспільному — телеканалі “Кіровоград” — 3 серпня стартує новий проект — «Своя земля». Це програма про те, чого можна досягти, якщо об’єднатись зі своїми сусідами та загалом громадами.

«У цьому проекті надзвичайно висока концентрація хороших людей, — зазначає продюсерка Кіровоградської філії Олена Кваша. — Ми знаходили приклади об‘єднань людей як уже знайомих нам по сюжетам у новинах і Темі дня, так і зовсім нові історії. І кожне знайомство відкривало для нас досі невідомі натхненні приклади об‘єднань, що дійсно змінюють наше життя, і неймовірних людей, що творять ці зміни».

Над зйомками працюють 5 регіонів: Полтавська, Харківська, Кіровоградська, Херсонська та Закарпатська філії НСТУ. Загалом планується відзняти 50 серій про історії успіхів та викликів людей, що об’єднались для спільної справи.

Виконавча продюсерка суспільно-політичного мовлення Марія Фрей підкреслила, що цей проект є важливим і дуже очікуваним кроком у збільшенні власного контенту регіональних філій Суспільного.
“Для нас особливо важливо, що це перший регіональний грантовий проект, який пройшов усі етапи пітчингів: від захисту ідеї з генеральними продюсерами напрямів до персональних консультацій з усіма відповідними департаментами. Ми дуже сподіваємось, що цей тривалий процес допоміг нам якнайкраще підготувати програму для нашої аудиторії. Тому дуже чекаємо на відгуки і рекомендації глядачів”, — сказала Марія Фрей.

Проект виробляється Суспільним за підтримки фонду GIZ. Регіони було обрано за критеріями темпу децентралізаційних процесів та спроможності філій суспільного мовлення.

Це перший проект у якості керівника для Олександри Свердлової.
«У проекті співпрацює 5 регіональних мовників, мене надихає залученість продюсерів і продюсерок філій, які спільно з командами проектів вибрали цікаві і близькі глядачам теми. Коли переглядаю список тем з нетерпінням очікую побачити готові програми», — говорить Олександра, менеджерка суспільно-політичного мовлення.

Хронометраж кожної серії – 13 хвилин. Цей формат дозволить транслювати випуски “Своєї землі” і на телеканалах Суспільного, і на сторінках філій у соцмережах. Усі випуски виходитимуть щоп’ятниці о 18:45 в ефірі телеканалів Лтава, UA: ХАРКІВ, Кіровоград та Cкіфія, а також о 20:25 на Тиса-1. Повтори програм транслюватимуться щосереди о 16:45 та щонеділі о 9:35. Регіони було обрано за критеріями темпу децентралізаційних процесів та спроможності філій суспільного мовлення.

Проект «Своя земля» виробляється Суспільним за ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Фінансову підтримку забезпечує Програма «U-LEAD з Європою» – програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (www.u-lead.org.ua) .

Це перший проект у якості керівника для Олександри Свердлової. “У проекті співпрацює 5 регіональних мовників, мене надихає залученість продюсерів і продюсерок філій, які спільно з командами проектів вибрали цікаві й близькі глядачам теми. Коли переглядаю список тем з нетерпінням очікую побачити готові програми”, – розповіла менеджерка суспільно-політичного мовлення Олександра Свердлова.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.