//Уже сьогодні #Звіти_наживо про ремонт доріг!

Уже сьогодні #Звіти_наживо про ремонт доріг!

Увечері о 19:20 на філіях Суспільного в партнерстві з @Громадський рух ЧЕСНО стартує четвертий випуск всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо, присвячений проведенню ремонтів дорожнього покриття.
У прямому ефірі телеканалу “Кіровоград” і радіо “Українське радіо: радіо “Скіфія-центр” директор Департаменту інфраструктури та промисловості Олександр Корнюша розповість про результати своєї роботи та відповість на на запитання громадян та журналістів.
Команда Суспільного за участі Громадського руху ЧЕСНО поставить чиновникам, відповідальним за проведення ремонтних робіт на дорогах, питання про планові ремонти доріг, якість дорожнього покриття, пріоритетність ремонтів у області, розмір фінансування та дотримання міжнародних стандартів ремонтних робіт.
Пряму трансляцію #Звіти_наживо дивіться http://tv.kr.ua/
Якщо вам є що запитати у Олександра Корнюші, напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Корнюшу.
Наші ведучі озвучать ваше питання у прямому ефірі!
Також можна поставити питання протягом прямого ефіру за телефоном: (0522) 24 09 55 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).