//У червневому випуску #Звіти_наживо посадовці звітуватимуть українцям про ремонт доріг

У червневому випуску #Звіти_наживо посадовці звітуватимуть українцям про ремонт доріг

Уже цієї п’ятниці, 22 червня, о 19:20 у прямому ефірі телеканалу “Кіровоград” відбудеться четвертий випуск #Звіти_наживо, присвячений проведенню ремонтів дорожнього покриття.
Протягом 52 хвилин директор Департаменту інфраструктури та промисловості Кіровоградської ОДА Олександр Корнюша розкаже про результати роботи за 2017 рік та відповість на запитання громадян та журналістів.
Команда Суспільного за участі Громадського руху ЧЕСНО поставить чиновникам, відповідальним за проведення ремонтних робіт на дорогах, питання про планові ремонти доріг, якість дорожнього покриття, пріоритетність ремонтів у області, розмір фінансування та дотримання міжнародних стандартів ремонтних робіт.
Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_ Корнюшу та протягом прямого ефіру за телефоном студії телеканалу “Кіровоград” (0522) 240955
Команда UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадський рух ЧЕСНО продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.
Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:
Липень — голови ОТГ,
мери малих міст, Серпень — реформа освіти,
Вересень — медична реформа,
Жовтень — початок опалювального сезону,
Листопад — бюджети міст,
Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.