//У травневих #Звіти_наживо на телеканалі “Кіровоград” обговорять готовність дитячих таборів

У травневих #Звіти_наживо на телеканалі “Кіровоград” обговорять готовність дитячих таборів

  • У травневих #Звіти_наживо на телеканалі “Кіровоград” обговорять готовність дитячих таборів

 

Уже цієї п’ятниці, 18 травня, о 19:20 у прямому ефірі Кіровоградської філії Суспільного — випуск #Звіти_наживо, присвячений питанням відпочинку й оздоровлення дітей та молоді. Упродовж 52 хвилин заступниця директора Департаменту Соціального захисту населення – начальник управління сім’ї та соціальних виплат Кіровоградської ОДА Надія Кримська  розповідатиме про результати роботи за 2017 рік і відповідатиме на запитання громадян та журналістів.

Основними питаннями, які обговорюватимуть у студії, стануть фінансові звіти департаментів, відповідальних за оздоровлення дітей у таборах відпочинку, пожежна безпека в дитячих таборах, укомплектованість дитячих таборів кадрами (яка кількість дітей припадає на кожного вихователя табору). Окрім цього, ведучі телеканалу «Кіровоград» поцікавляться санітарним станом та інспекцією пляжів відпочинку включно з тестуванням води, а також з’ясують, які заходи вживають для запобігання харчовим отруєнням.

«Цього разу в нашій філії в рамках #Звітів_наживо говоримо про літнє оздоровлення дітей в області, тому в студії буде заступниця директора Департаменту Соціального захисту населення – начальник управління сім’ї та соціальних виплат Кіровоградської ОДА Надія Кримська. Журналісти регіональних ЗМІ також долучаться до розмови. Як під час ефіру в самій студії, так і Скайпом», – зазначила продюсерка філії Олена Кваша.

 

Це вже третій випуск спільного проекту #Звіти_наживо від команд UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Цей всеукраїнський проект покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі телеканалу «Кіровоград».

 

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Кримську та протягом прямого ефіру за телефоном студії  (0522) 24 09 55 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).

 

Нагадаємо, що наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

червень — ремонт доріг;

липень — голови ОТГ, міські голови малих міст;

серпень — реформа освіти;

вересень — медична реформа;

жовтень — початок опалювального сезону;

листопад — бюджети міст;

грудень — звіти міських голів обласних центрів за 2018 рік.